news%2Fekonomika%2Fmoodys-znizilo-reiting-ukra%D1%97nskikh-bank%D1%96v
749

Чернигов

Подрубрики будут тут
 

Moody's знизило рейтинг українських банків

Міжнародне рейтингове агентство Moody's знизило рейтинг депозитів 13 банків України, а також оцінку кредитоспроможності одинадцяти українських фінансових установ. Тепер довгострокові рейтинги депозитів в іноземній валюті знаходяться на рівні Саа3 (з Саа2). Про це повідомляє прес-служба агентства.

У повідомленні говориться, що рейтинг знизився для Ощадбанку, Райффайзен Банку Аваль, ПУМба, ОТП Банку, банків Південний, Кредит Дніпро, Фінанси і Кредит, а також для ПриватБанку, Оащадбанка, Укрексімбанку, Дочірнього банку Ощадбанку Росії, Промінвестбанку і VAB Банку.

Для всіх цих установ (окрім ПриватБанку та Фінанси і Кредит) Moody's знизило оцінку кредитоспроможності до рівня саа2 (з саа1).
Базова оцінка кредитоспроможності ПриватБанку знаходиться на рівні саа1, банка Фінанси і кредит - са.

Нагадаємо, 3 лютого Moody's знизило рейтинг України до рівня Саа2 (з Саа1) і зробило негативний прогноз. Так само були знижені позиція Харкова і Києва. Експерти агентства роблять упор на інстутиційні, фінансові і макроекономічні зв'язки міст з центральною владою, які перешкоджають їх фінансовій незалежності та гнучкості.

Теги: 
Теги: 
Теги: